Bejelentés

HETÉNYEGYHÁZA
... az élhető település

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

PROGRAMOK

Szüreti lovasfelvonulás és Borfesztivál 2009.09.18-20

Szavazás

Kedves Olvasó!

Ön most Hetényegyháza nem hivatalos honlapját olvassa.
Azért nem hivatalos, mert a www.hetenyegyhaza.hu domain név a Kecskeméti Városi Önkormányzat tulajdona, de ő valami oknál fogva nem tartja fontosnak, hogy a Hetényieknek legyen egy saját honlapjuk, mint ahogy van a katonatelepieknek és még néhány településrésznek.

Tudjuk, hogy jelenleg elég kezdetleges a honlap, de szeretnénk, ha mindenki hozzátenne egy kicsit és a végén kikerekedne belőle valami szép dolog.
A végleges cél, egy szép honlap létrehozása lenne, amihez jelen honlap adná az alapot.

Bátorítunk mindenkit, hogy használja az üzenőfalat és küldjön el érdekességeket a moli1969@gmail.com e-mailre, hogy azokat feltehessük és mindenki számára láthatóvá váljon. Küldjenek képeket, leírásokat, bármit, ami kapcsolódik Hetényegyházához.

Szeretnénk, ha ez az oldal pártpolitikától mentes lenne, habár tudjuk, hogy ez manapság elég nehéz. Ennek ellenére arra kérünk mindenkit, hogy ezt a honlapot ne mások pocskondiázására használjuk, hanem próbáljunk meg építő jellegű kritikákkal élni.

Szólj hozzá

Név:
E-mail címed:
Az e-mail címed nem jelenik meg az oldalon
Szöveg:
Milyen nap van ma Magyarországon?

Lujza [ 2011-09-19 15:59 ]

Nagyon örülök hogy van végre fórum ,remélem hívatalos lesszmajd,szerintem is itt nem politikával kellene foglalkozni,hanem a falu és környéke életéröl ,dolgairól ,jó és rossz tapasztalatokrol,esetleg javaslatokról,

moli [ 2009-09-16 15:19 ]

Várjuk a javaslatokat, érdekességeket.

Keresés a honlapon

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!